Eğitim Toplantıları

Eğitim toplantılarında sunumunuza keypad soruları ekleyerek, sunumunuzu interaktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede hem anlattıklarınızın ne oranda anlaşıldığını değerlendirebilirsiniz, hem de işlediğiniz konuları pekiştirebilirsiniz. Sunumunuzun içeriğine ve süresine uyacak şekilde slaytların arasına yerleştireceğiniz sorular eğitimin yoğun temposunu hafifletecek ve katılımcıların ilgisini artıracaktır.

SINAVLAR

Keypad ile yapacağınız sınavlar zaman, emek ve bütçe tasarrufu sağlar. Sonuçları sınav biter bitmez, hızlı bir biçimde elde ettiğiniz için o günün yada bir sonraki günün eğitim planını, sınavda en çok yanlış yapılan konular üzerinden yeniden planlayabilirsiniz.

Anketler

Bir toplantının, sunumun, organizasyonun v.b. sonunda gerçekleştireceğiniz değerlendirme anketini keypad ile yapabilirsiniz. Keypad kullanarak yapacağınız anketler hem sizin hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlayacak hem de anketi cevaplayacak kişileri sayfalarca form doldurmaktan kurtaracaktır. Ayrıca soracağınız demografik sorularla çok sayıda farklı ve kapsamlı raporlar da elde edebilirsiniz. Keypad ile yapılan anketlerin en önemli özelliği sonuçların anonim olması ve her katılımcının soruları özgürce yanıtlayabilmesine olanak tanımasıdır.

Yarışmalar

Toplantılarınızın daha eğlenceli ve katılımcı geçmesini sağlamak amacıyla keypad ile yarışmalar düzenleyebilirsiniz. Sunumunuzun arasında veya sonunda soracağınız sorularda, puan ve hız kriterlerini kullanarak, katılımcıların birbirleriyle yarışmasını sağlayabilirsiniz. Bu yarışmalar toplantılarınızın daha verimli ve eğlenceli geçmesini sağlayacaktır.

Sosyal Aktiviteler

Planladığınız sosyal aktivitelerde keypad ile eğlenceli sorular sorup yarışmalar düzenleyerek etkinliğinize katılan kişilerin bir arada eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Katılımcılarınızı ekipler halinde yarıştırarak ekip ruhu ve işbirliğini de güçlendirebilirsiniz.

Seçimler

Keypad ile yapılan seçimlerde sonuçlar hemen alınabildiğinden uzun süren oy sayma süreci yaşanmayacaktır. Adayların veya önergelerin yazılı olduğu slaytlar ekrana yansıtılarak anonim olarak yapılan oylamada hızlı bir şekilde seçim sonuçlarına ulaşmak mümkündür.

Bayi Toplantıları

Bayi toplantılarınızda yeni çıkacak alternatif ürünlerinizi bayilerin beğenisine sunup, keypad ile oylatabilirsiniz. Bayilerinizin yeni çıkacak ürünleriniz hakkındaki fikirlerini tek tek sormak yerine, keypad ile oylatarak tüm bayilerin fikrini anında alabilirsiniz.

Pazar Araştırmaları

Bir ürününüz ile ilgili pazar araştırması yaparken sorularınızı keypad kullanarak sorduğunuzda sonuca daha hızlı bir şekilde ulaşabildiğiniz gibi daha fazla soru sorma imkanı da yakalarsınız. Ayrıca soracağınız demografik sorularla çok sayıda farklı ve kapsamlı raporlar da elde edebilirsiniz.

Fokus Grup Toplantıları

Fokus grup toplantılarınızda keypad ile soracağınız sorularda hızlı sonuçlar elde edersiniz ve gün içerisinde daha fazla grup ile çalışma yapmak için zaman kazanırsınız.

Stand Aktiviteleri

Keypad kullanarak stand aktivitelerinizi daha renkli, eğlenceli ve marka bilinirliğinizi arttırabilecek bir show haline dönüştürebilirsiniz. Standlarda kullanacağınız sorularla hem marka bilinirliğininizi arttırabilir hem de standınıza gelenleri eğlendirebilirsiniz.

YUKARI